Door op “accepteer alle cookies” te klikken, gaat u akkoord met het opslaan van cookies op uw apparaat om de sitenavigatie te verbeteren, het sitegebruik te analyseren en te helpen bij onze marketinginspanningen. Bekijk ons privacybeleid voor meer informatie.

Nieuws & agenda

26 augustus 2026

Agenda september 2026

Agenda september 2026

ZeroPM Final Workshop, Brussel, België, 8-10 september

Van 8 tot en met 10 september vindt in Brussel de afsluitende workshop van het Europese onderzoeksproject ZeroPM plaats: Achieving Zero Pollution of Persistent and Mobile Substances: The Way Forward. Na vijf jaar onderzoek presenteert ZeroPM de belangrijkste resultaten, instrumenten en inzichten voor het voorkomen, prioriteren en verwijderen van persistente en mobiele stoffen. Op het programma staan onder meer PFAS, de bescherming van drinkwater, Europese stoffenwetgeving, risicobeoordeling en de mogelijkheden en grenzen van zuivering. De bijeenkomst vindt plaats in het Thon Hotel EU in Brussel.

Meer informatie en programma:
ZeroPM Final Workshop

PFAS in de Rijn – waterbescherming centraal, Leverkusen, Duitsland, 26 september

Op zaterdag 26 september organiseert Volt Leverkusen de informatie- en discussiebijeenkomst PFAS im Rhein – Gewässerschutz im Fokus in de Alte Zündholzfabrik in Leverkusen-Hitdorf. Centraal staan de belasting van de Rijn met PFAS, de gevolgen voor water en ecosystemen en de uitdagingen voor de drinkwatervoorziening. Gerard Stroomberg, directeur van RIWA-Rijn, verzorgt de hoofdlezing en belicht daarbij onder meer het grensoverschrijdende perspectief en het belang van de Rijn voor de drinkwatervoorziening stroomafwaarts. Aansluitend vindt een panelgesprek en open discussie plaats met deskundigen uit wetenschap, politiek en waterbeheer.

Meer informatie / persbericht

Ontvang ons laatste nieuws

Dank voor uw aanmelding. Wij houden u vanaf nu op de hoogte via onze nieuwsbrief. U kunt die op elk moment weer opzeggen als u dat wilt.
Error. Please try again.